Jesteśmy dynamicznym zespołem kreatywnych ludzi z ogromną i unikalną wiedzą o UX

Wierzymy, że Movade stanie się lokalnym liderem transformacji branży cyfrowej - usług publicznych i biznesowych.

Zatrudniamy topowych product designerów

Jesteśmy zwiariowani na punkcie najlepszej jakości projektów UX

Tworzymy wartość poprzez projektowanie UX - wierzymy w prostotę, estetykę i dopasowanie rozwiązań do realnych potrzeb ludzi.

Sprawdź jak podchodzimy do naszej pracy

Mateusz Ojdowski

UX Manager & UX Researcher

Współzałożyciel Movade. Osoba zorientowana na ludzi, wierząca, że zawsze powinniśmy zacząć od zapewniania wartości ludziom. UX Research pomaga mu odkryć i zrozumieć tę wartość. Jego praca ma na celu spełnienie wymagań biznesowych klienta poprzez głębokie zrozumienie potrzeb użytkowników, identyfikację kluczowych problemów, luk w produktach i usługach. Autor metod projektowania zafascynowany wdrażaniem procesu projektowania w organizacjach. Moderator warsztatów UX, mentor i prelegent na konferencjach UX.

linkedin

Mariusz Muraszko

Head of UX & UX Consultant

Współzałożyciel studia projektowego Movade. Zawsze mam obsesję na punkcie robienia sensownych produktów i biznesowego podejścia do podejmowanych działań. Specjalizuje się w tworzeniu wartości w aplikacjach cyfrowych. Projektant i konsultant UX współpracujący z organizacjami pozarządowymi, samorządami i sektorem prywatnym. Pasjonat metodycznego rozwoju procesu projektowania w przedsiębiorstwach i organizacjach, nieustannie stara się łączyć świat projektowania z rzeczywistością biznesową. Przez ostatnie 6 lat pracował przy użyciu sprintu projektowego jako metody wypracowywania koncepcji innowacyjnych rozwiązań.

linkedin
Adrian Rymuzaproduct designer
Bartłomiej Ziemanui designer
Piotr Mierzyńskiproduct designer
Michał Michańczykproduct designer
Inez JaworskaOFFICE MANAGER
Mariusz MuraszkoHead of UX
Mateusz OjdowskiUX Manager & UX Researcher
Wyślij nam CV!

Obecnie nie mamy otwartej rekrutacji. Jeżeli jesteś topowym UX'em to zawsze warto odezwać się na maila.