zamów audyt

UX/UI & Design System

Cześć, jestem Bartek, projektuję Design Systemy i pomagam organizacjom usprawnić ich pracę. Zawsze Design System zaczynam od rzetelnego audytu interfejsu użytkownika.

Krok 1 - Zamów audyt
UX/UI przegląd zasobow
4000zł

Podjęliśmy trudną decyzję, postanowiliśmy do każdego projektu dostarczać Design System.

Mamy kompleksowe podejście do Twojego produktu. Nasz zespół projektantów sprawia, że Twoja aplikacja jest nie tylko funkcjonalna, ale także przyjemna dla użytkowników

Bartek Zieman Product Designer - MOVADE
Porozmawiajmy o UX
bitmap
background story

Jaki jest cel
Design Systemu?

Przez ostatnie 5 lat jako Movade braliśmy udział w wielu różnych projektach w kilku organizacjach. Niektóre z nich nie miały żadnych wytycznych projektowych, niektóre zrobiły pierwszy krok, budując swój Design System, a niektóre wciąż dostosowywały się do ostatniej chwili.

Musieliśmy doświadczyć tego na własnej skorze, zobaczyć jak to działa, poczuć, zrozumieć zalety i wady pracy z żywym organizmem.

Design System to żywy organizm - mniejszy, gdy w Twojej organizacji jest tylko kilku projektantów, ale wielki kiedy ponad trzydzieści osób próbuje stworzyć nową wartość dla twojego produktu.

atoms
atomy
molecules
molekuły
organisms
organizmy
templates
templatki

Najważniejsze

Byłbyś zaskoczony liczbą osób decydujących o tym, jak produkt będzie wyglądać, działał i funkcjonował. Nie tylko projektanci! Analitycy, programiści, właściciele produktów, testerzy i wielu innych.

Prawdziwy problem

Pomimo wielkich wysiłków zespoły projektowe mają problemy z budowaniem opłacalnego, użytecznego, konsekwentnego produktu. Bez narzędzi, wiedzy lub procesu współpracy często stawiają na przeczucie.

Symptomy problemu

Wysokie koszty developmentu, niespójność i słaba jakość UI

Twój zespół developerski rozwija produkt, który ostatecznie może i działa, ale nie działa w taki sposób by użytkownicy chcieli z niego korzystać z przyjemnością. Wysokie koszty developmentu wynikają głównie z faktu, że zespoły najczęściej nie reużywają rozwiązań UI, pisząc nowe rozwiązania na te same problemy o niskiej ważności.

organizacje

Musicie ustalić jasne zasady!

Jedno miejsce - z wytycznymi, przykładami i komponentami wielokrotnego użytku, opierające się na użyteczności i spójności. Szukamy silnej więzi między UX, programistami i zespołem biznesowym. Design system ma być spoiwem porozumienia i współpracy.

document
Bogata baza dokumentacji

System projektowania bez bogatych wytycznych i zasad zawodzi. Tworząc Design System trzeba zadbać o przekazanie wiedzy swoim współpracownikom.

eye
Skup się na prędkości wytwarzania & i eliminacji błędów

Nie unikniesz błędów - ale dzięki Design Systemowi rozwiązania są wykonywane szybciej i taniej, a ich testowanie odbywa się także na poziomie komponentu.

copy
Reużywasz komponenty, które już się sprawdziły

Przetestowaliśmy nasz styl i wytyczne projektowania z różnymi implementacjami dashboardów w                kilku branż - wiemy, że nasze rozwiązania są użyteczne.

bitmap
bitmap
Stwórz swój własny Design System

Ogromna, ale spójna biblioteka UI
przyśpiesza proces budowy Proof of Concept

Biblioteka tworzona przez miesiące ciężkiej pracy, jednak efekt końcowy dostarcza zwrot z inwestycji na wielu płaszczyznach.

bitmap

Jedno miejsce dla Twojej organizacji, w którym praktyki projektowania są przechowywane i stale rozwijane.

Zmniejsz koszty i czas spędzony dzięki temu, że wszystkie niezbędne odpowiedzi projektowe są łatwo dostępne dla Twojego zespołu.

bitmap

Zbuduj repozytorium zasobów wielokrotnego użytku
dla programistów i projektantów

Standaryzowane wzorce interfejsu użytkownika, moduły, zasoby i dokumentacja dostarczone wraz z przykładowymi projektami ich wykorzystania jako szablonu. To będzie twój nowoczesny Design Content
Inventory.

icoon
Komponenty

Ponownie wykorzystuj i twórz nowe komponenty skupiając się na najwyższej jakości -
w lepszy sposób

icoon
Templatki

Dashboardy różnych branż wykonane przy użyciu
Movade Design System.

Zbuduj koncepcje dashboardow aplikacji korporacyjnych

Dzięki Design Systemowi potrafimy szybko zbudować Proof of Concept by szybko i tanio zweryfikować pierwszą wersję pomysłu, który dana organizacja chce zwizualizować i przetestować.

bitmap bitmap
Porozmawiajmy o UX

Porozmawiajmy o tym, jak możemy usprawnić proces projektowania w Twojej organizacji.

Na pewno masz pytania i wątpliwości, bo każdy projekt jest wyjątkowy. To normalne, ale od czego tu jestem? Umów się na 45 minut rozmowy, aby uzyskać więcej informacji na temat naszej firmy zespołu, przebiegu prac i umiejętności. Zawsze miło jest poznać nową osobę.

Skontaktuje się w ciagu 24h