Poznaj nas i nasze intencje - ponieważ determinują podejście do naszej pracy

Pomagamy zwiększyć wartość produktu w oparciu o głębokie zrozumienie potrzeb odbiorców, badania, analizę i metryki biznesowe. Świetny design jest końcowym efektem naszej pracy.

Dlaczego się wyróżniamy?

Jakość, pasja, wiedza.
Wiemy jak pracować nad Twoim produktem

Jesteś w dobrym miejscu jeżeli potrzebujesz zaangażowanych, szczerzych i głodnych sukcesu projektantów i badaczy UX.
Lubimy słuchać, poszukiwać odpowiedzi, dowodów, przekraczać granice i szukać nowych możliwości dających najlepsze wyniki dla twojego projektu.

Do każdego projektu przedstawiamy plan działania:

UX Roadmap Movade
Warto zacząć od wspólnej pracy

Zawsze zaczynamy od wspólnego warsztatu UX - Design Kick-off.

Każdy nowy projekt zaczyna się od spotkania inauguracyjnego. Zbieramy wszystkich interesariuszy i przeprowadzamy warsztaty by prześwietlić krytyczne elementy Twojego produktu. Dzięki temu poznasz dalszy proces pracy - ale co najważniejsze, poznasz nas, sprawdzisz naszą wiedzę, doświadczenie, sposób komunikacji. Warto przekonać się jak dużo wartości możemy dodać do Twojego produktu.

Znamy się na UX - dlatego możesz zrezygnować w każdym momencie.

Doceniamy elastyczność i nie zmuszamy do długoterminowych zobowiązań. Pracujemy w blokach miesięcznych i stale podejmujemy decyzję czy warto dalej wspólnie rozwijać produkt. Jesteśmy stale zmotywowani by udowadniać, że warto z nami dalej pracować.

Od początku rozwijamy i aktualizujemy prototyp

Chcesz dowiedzieć się co prawdziwie działa w Twoim produkcie? Pracujemy poprzez eksperymenty, nie tylko ulepszając rozwiązania, ale przede wszystkim wspólnie weryfikując kluczowe hipotezy dot. kierunku rozwoju Twojego produktu.

Sukcesywnie przeprowadzamy badania i wywiady z użytkownikami.

Co warto wiedzieć?

Działamy na arenie międzynarodowej - także zdalnie.

Chociaż wolimy pracować ramię w ramię z naszymi klientami, przez lata opracowaliśmy wydajny sposób pracy za pomocą narzędzi internetowych - w tym także potrafimy przeprowadzać warsztaty UX online.

Nasi projektanci podejmują inicjatywę i mają przestrzeń do eksperymentów

W Movade zawsze szukamy innowacyjnych sposobów rozwiązywania problemów. Aby tak się stało, przeznaczamy 20% naszego czasu pracy na projekty niekomercyjne by uwolnić nasze wewnętrzne bestie UX lub zaproponować zupełnie nowe podejście w projekcie klienta.

Stawiamy ludzkie potrzeby w centrum - na serio.

Nie jesteśmy agencją graficzną - jesteśmy studiem UX tworzącym produkty w oparciu o badania UX.

Nie ma lepszego sposobu, aby zrozumieć perspektywę użytkownika niż dać mu produkt i obserwować co robi. Ważne jest, aby odkryć prawdziwe potrzeby, bóle i motywacje by zaproponować skuteczne rozwiązanie i stworzyć pożądany produkt.